Nikols-Katowice

Tani sposób na usuwanie tłustego brudu

Na Śląsku ciągle mamy problem zanieczyszczenia powietrza. Zimą walczymy ze smogiem, a jego pozostałości, czyli tłusty brud (sadza) często pojawia się w naszych domach, czy miejscach pracy.

W związku ze zbliżającymi się wiosennymi porządkami proponujemy dwa preparaty do usuwania tłustego brudu z różnych powierzchni w promocyjnych cenach.

Czyszczenie i usuwanie tłustego brudu to podstawowe zadania dwóch środków chemicznych dostępnych teraz dużo taniej.

Pierwszy z nich to Brudex. Skoncentrowany środek czyszcząco-odtłuszczający znanej firmy Tenzi. Preparat po rozcieńczeniu potrafi usunąć tłusty brud łatwo i bez wysiłku z posadzek, stołów, wyposażenia gastronomicznego, okien, żaluzji, silnie zabrudzonych powierzchni tekstylnych, czy ubrań roboczych. Stosowany bez rozcieńczania usuwa zastarzałe tłuste plamy z różnych powierzchni odpornych na działanie silnych środków zasadowych. Nigdy jeszcze  usuwanie tłustego brudu nie było tak proste i tanie. Skoncentrowany środek do tego celu Brudex można w Nikols-Katowice zakupić w promocyjnej cenie 6,00 zł netto (7,38 zł brutto), podczas gdy katalogowa cena Brudex-u to  14,34 zł. Więcej informacji o sposobie użycia kliknij tutaj, a na internetowe zakupy zapraszamy na stronę Nikols-Katowice.

Drugi to gotowy do użycia preparat Klara Mega Moc, który usuwa tłusty i uparty brud. Środek ten jest dostępny w półlitrowej plastikowej butelce ze spryskiwaczem. Przydatny jest do szybkiego i raczej punktowego usuwania tłustego brudu. Ten środek nie powinien mieć kontaktu z żywnością. Przy stosowaniu w kuchni, należy go potem dokładnie wytrzeć, czyli usunąć. Klara Mega Moc dostępna jest w promocji przy zakupie dwóch szt. w cenie łącznej 9 zł brutto. Zakup przez internet możliwy tutaj.

Brudex 1l czyszczenie odtłuszczanie usuwanie tłustego brudu Tenzi KatowiceKlaraMegaMoc-500ml odtłuszczacz odplamiacz usuwanie tłustego brudu